Zarejestruj swój produkt
Na podany email wyślemy odpowiedź.
Email będzie u nas bezpieczny!
Jaki typ zarostu jest najbardziej popularny? 
Najbardziej popularnym typem zarostu jest tak zwany "zarost 3-dniowy". Nie oznacza to jednak, że pozwalamy brodzie swobodnie rosnąć. Aby uzyskać taki efekt, należy dokładnie przyciąć zarost nakładką dystansującą na ok. 3 mm. Trymer prowadzimy pod różnymi kątami, aby ściąć włosy równo. 
Jak uzyskać perfekcyjną długość włosów, inną na czubku i bokach głowy?
Wielofunkcyjny wyświetlacz pozwala precyzyjnie ustawić długość  przycięcia włosów w milimetrach. 
Jak uniknąć zaśmiecania łazienki włoskami, które zostają po goleniu?
Teraz nie musisz martwić się sprzątaniem po każdym goleniu dzięki trymerowi Philips QT4050 z funkcją zasysania ściętego zarostu podczas golenia. 
Jak przycinać wąsy? 
Wąsy należy modelować przy użyciu grzebienia. Przed trymowaniem należy je przeczesać zgodnie z ich kierunkiem wzrostu. Następnie grzebieniem wyznaczamy linię i przycinamy wąską nasadką trymującą. Dla większej precyzji trymer można ustawić bokiem. 
Jak mogę pozbyć się nieestetycznych włosów z nosa i przyciąć brwi? 
Do usuwania włosów w nosie, uszach i przycinaniu brwi służy specjalna nasadka bodygroomera. Łatwo i przede wszystkim bezboleśnie usuwa włosy. Taka pielęgnacja jest w 100% bezpieczna. Innym rozwiązaniem jest trymer NT 9110 dedykowany tylko do nosa, uszu i brwi.
Jak dokładnie zgolić zarost i zostawić tylko wąsy? 
Aby przyciąć większe partie zarostu używamy najszerszej nakładki. Ustawiamy trymer w różnych kierunkach, ponieważ włosy na twarzy rosną pod różnymi kątami. 
Czy trymer łatwo utrzymać w higienie i czystości?
Wszystkie nasadki trymerów można myć pod ciepłą bieżącą wodą, dzięki czemu łatwo dbać o higienę. 
Czy przycinanie fryzury w domu jest bezpieczne? 
Przycinanie, przerzedzanie i podcinanie włosów w domu jest wygodne, bezpieczne i bardzo proste. Maszynki do strzyżenia włosów Philips posiadają m.in. delikatne dla skóry ostrza i nasadki zapobiegające zadrapaniom skóry. 
Czy można zranić się trymerem?
Trymery Philips zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet bez specjalnej wprawy każdy mężczyzna mógł uzyskać doskonały wygląd, nie narażając skóry na zranienia. Końcówki nasadek zostały zaokrąglone, co pozwala na bezpieczne i precyzyjne przycinanie zarostu pod kątem. 
Czy można przyciąć samodzielnie włosy z tyłu głowy? 
Ponieważ strzyżenie włosów z tyłu głowy jest kłopotliwe, w maszynkach Philips zastosowano specjalną ruchomą głowicę, która umożliwia takie golenie samodzielnie. Jest ono proste i precyzyjne.